Typowanie wyniku meczu Polska-Korea Południowa

logo

Dziś kolejny przerywnik od poważnych tematów finansowych, choć tak naprawdę piłka w dzisiejszym świecie nierozerwalnie wiąże się z wielkimi pieniędzmi. I jak to ktoś kiedyś słusznie ujął to najważniejsza z tych mniej istotnych spraw.

Nie owijając w bawełnę proponuje zabawę w typowanie wyniku najbliższego meczu biało czerwonych. Jaki wynik i gra były wczoraj to już wiemy, nie ma co rozpamiętywać, tylko wyciągnąć wnioski przed następnymi grami.

Najblizsza okazja już we wtorek, także zapraszam do wspólnego typowania wyniku meczu. Są na to dwa sposoby: albo poprzez zatrzymanie filmiku w odpowiednim momencie albo samodzielnie w załączonym pliku excelowym poprzez odświeżenie go (klawisz funkcyjny F9).

Filmik:


Excel: #POLKOR

Gif:

POLKOR_new

 

8 comments

   • Również mam taką nadzieję, bo ostatnio nie najlepiej to wygląda, zwłaszcza z przodu 🙂 Chociaż tak jak napisałeś, najważniejsze by się wstrzelić z formą za kilka miesięcy. W historii mnóstwo było drużyn, które pięknie grały, a nic nie osiągnęły na dużych turniejach. I w drugą stronę można powiedzieć to samo 🙂

    Hehe tak jak pisałem na blogu w komentarzach, z ostatniego meczu Polska-Nigeria relacja na żywo była na Facebooku 🙂 A zawsze mam malutki monitor czy mogę udać się do brata jako ostatnia deska ratunku, bo mieszka w tym samym bloku!

    Dzięki! A Ty jaki wynik typujesz? 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s